Fixed | Headset | Talk Pro | Bluetooth | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | 42 dB |
| Muud funktsioonid | Range: 20 M Battery capacity: 110mAh Multipoint: the ability to pair the headset with two devices at the same time MUTE button to mute the microphone |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3910 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Fixed |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | Talk Pro |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fixed headset talk pro bluetooth black, fixtlk-p-bk, fixed, korvaklapid ja mikrofonid







